E-book s 30+ recepty pro váš lehký start do nového dne:

Snídaně podle ajurvédy

V tomto e-booku najdete nejen recepty a tipy ke zdravé snídani, kterou zvládnete uvařit rychle a jednoduše, ale také ajurvédskou inspiraci pro vaše všední ráno. 

Vysvětlím vám, proč zdravá snídane není jogurt nebo celozrnné pečivo se sýrem. Naučím vás připravit snídani, která vám bude chutnat a přitom podpoří vaše zdraví. 

        Kuchařka plná receptů pro vaše skvělé ráno

ve které vám předám nejen ucelený ajurvédský pohled na snídaně, ale dozvíte se také, jak si připravit snídani, díky které získáte energii na celý den.

S více než 30 recepty získáte téměř nevyčerpatelnou inspiraci na různé kombinace snídaní. 

 • Kaše
  jsou základ ajurvédských snídaní, v e-booku najdete několik receptů na sladké i slané varianty, tipy na různé obměny a kombinace. Budete překvapení, že kaše může mít desítky velmi chutných variant.
 • Palačinky
  Palačinky nebo placky z různých obilovin jsou dobrou volbou na lehkou snídani. Skvělé je, že si je můžete připravit už večer a ráno jen vzít s sebou do práce.
 • Kompoty
  Varianty pro ty, kteří nemají ráno moc hlad. Stačí jen trocha ovoce, vhodné koření a za pár minut máte výbornou snídani.
 • Pomazánky
  Pokud milujete pečivo ke snídani, jistě oceníte inspiraci na lehké pomazánky, které využijete i na svačiny nebo večeři.
 • Nápoje
  Inspirace pro ty, kteří ráno nesnídají. Zapomeňte na ovocný čaj a vychutnejte si nápoj s kořením, které podpoří vaše zažívání.
 • Smoothie
  nejsou typickou ajruvédskou snídaní, ale v létě přijde vhod lehké osvěžení. Dozvíte se, jak při jejich přípravě postupovat a vytvořit si nejen chutný, ale i zdravý nápoj.

Spousta inspirace, co říkáte?

Abych vám přípravu snídaní ještě více ulehčila, přidala jsem do e-booku přehledy s vhodnými potravinymi na jednotlivá roční období. Takže už nebudete muset přemýšlet nad tím, která poravina je vhodnější v zimě a která v létě.  

Pojďte i vy objevit kouzlo jednoduchých a zdravých snídaní, díky kterým se budete celý den cítit lehce a plní energie!

OBJEDNÁVKA

e-book Snídaně podle ajurvédy

Není vám něco jasné? Něco nefunguje?

Nebo se jen potřebujete o něčem ujistit, poradit? Napište mi na ajurveda@katkatepla.cz, ráda pomohu.